Wie zijn wij?
Hofbeek Bedrijfsmakelaardij, opgericht in 2000, is een makelaarskantoor op het gebied van commercieel onroerend goed. Begrippen als no-nonsense, doelgericht, goede resultaten en tevreden cliënten staan centraal bij onze werkwijze. Voor onder ander advies in bemiddeling bij verhuur, aanhuur, kopen en verkopen, sale-lease back van commercieel onroerend goed kunt u bij ons terecht. Door onze specifieke kennis en actieve marktbenadering brengen wij vraag en aanbod effectief bij elkaar.
Ellen van der Kley
Makelaar o.g.
Vanaf 1990 werkzaam in de makelaardij. Kent de markt, de mensen en de mogelijkheden.“Ik ben informeel waar mogelijk en zakelijk waar nodig. De makelaardij is net als bij het zeilen: een koers uitzetten, deze aanpassen aan de weersomstandigheden, het besluit nemen om het over een andere boeg te gooien met steeds het eindpunt in het vizier”.
Tel: 06 - 15 890 890
evanderkley@hofbeek.nl


Wouter Muller
Makelaar o.g.
Vanaf 1998 werkzaam in de makelaardij. Beschikt over een brede opleiding en ervaring binnen meerdere disciplines van het vastgoed.“Ik ben pas tevreden wanneer mijn opdrachtgever tevreden is. Soms ben ik net als mijn hond, ik ga niet snel een uitdaging uit de weg en bijt me vast in de zaak”.
Tel: 06- 25 00 17 82
wmuller@hofbeek.nl
Nol Goulmy
Makelaar o.g. (Assen)
Vanaf 1996 werkzaam in de makelaardij. Beschikt over een brede opleiding en ervaring binnen meerdere disciplines van het vastgoed. Je wilt samen met je opdrachtgever het optimale resultaat bereiken. Hiertoe is het van belang de markt te kennen en de handen uit de mouwen te steken. Vandaar het motto: "Resultaat door Daadkracht".
Tel: 06 - 50 98 98 49
ngoulmy@hofbeek.nl








